Nauja virtuali paroda „Senojo Vilniaus vizijos J. Kamarausko akvarelėse“

Juozapas Kamarauskas – architektas, dailininkas ir inžinierius, pirmasis piešiniuose ir brėžiniuose ėmęs fiksuoti kultūros paveldo objektus Lietuvoje. Lietuvos dailės muziejaus rinkiniuose saugoma daugiau kaip 500 jo kompozicijų ir eskizų. Kviečiame susipažinti su dailininko kūriniais virtualioje parodoje „Senojo Vilniaus vizijos J. Kamarausko akvarelėse“.

Kolekcijų skaitmeninimas ir Limis sistemos pildymas 2016 metais

LIMIS sistema yra nuolat atnaujinama ir pildoma duomenimis apie Lietuvos dailės muziejuje (LDM) saugomus eksponatus, muziejaus archyve, bibliotekoje saugomas vertybes. 2016 metais LIMIS sistemoje aprašyta daugiau kaip 16 700 Lietuvos dailės muziejaus kultūros paveldo objektų, skaitmeninimo skyriuje nufotografuota ir nuskenuota daugiau kaip 7 800 eksponatų iš LDM rinkinių.

Silvestro Džiaukšto ir Galinos Petrovos-Džiaukštienės kūrybos virtualios parodos

Limis sistema pasipildė Silvestro Džiaukšto ir Galinos Petrovos-Džiaukštienės kūrinių skaitmeniniais vaizdais. Kad būtų galima patogiau, vienoje vietoje susipažinti su jų kūryba, buvo sukurtos ir dvi virtualios parodos, kviečiame jas aplankyti.

Limis sistema pasipildė dailininkės Reginos Rasos Dočkutės kūriniais

Limis sistema nuolat pildoma naujais eksponatais, naujais skaitmeniniais vaizdais. Šiemet joje atsirado virš šimto dailininkės Reginos Rasos Dočkutės akvarelių, pastelių, grafikos darbų, didžioji dauguma jų - su skaitmeniniais vaizdais, viešai prieinamais plačiajai publikai.

Nauja virtuali paroda „Portretai dvarų kolekcijose“

Pasigrožėkite Lietuvos dailės muziejaus rinkiniuose saugomomis vertybėmis, kurios skyrelyje „Virtualios parodos“ – sudėtos į temines parodas. Naujausia – „Portretai dvarų kolekcijose“.

Šiuo metu muziejuje yra:

43440 / 103295 skaitmeniniai(-ių) objektai(-ų)

43725 / 211602 eksponatai(-ų)

Daugiau informacijos

(Žaliai pažymėti viešai
prieinami įrašai)