Silvestro Džiaukšto ir Galinos Petrovos-Džiaukštienės kūrybos virtualios parodos

Limis sistema pasipildė Silvestro Džiaukšto ir Galinos Petrovos-Džiaukštienės kūrinių skaitmeniniais vaizdais. Kad būtų galima patogiau, vienoje vietoje susipažinti su jų kūryba, buvo sukurtos ir dvi virtualios parodos, kviečiame jas aplankyti.

Limis sistema pasipildė dailininkės Reginos Rasos Dočkutės kūriniais

Limis sistema nuolat pildoma naujais eksponatais, naujais skaitmeniniais vaizdais. Šiemet joje atsirado virš šimto dailininkės Reginos Rasos Dočkutės akvarelių, pastelių, grafikos darbų, didžioji dauguma jų - su skaitmeniniais vaizdais, viešai prieinamais plačiajai publikai.

Nauja virtuali paroda „Portretai dvarų kolekcijose“

Pasigrožėkite Lietuvos dailės muziejaus rinkiniuose saugomomis vertybėmis, kurios skyrelyje „Virtualios parodos“ – sudėtos į temines parodas. Naujausia – „Portretai dvarų kolekcijose“.

Kelmės krašto muziejuje – kilnojamoji stendinė paroda „XIX a. II p.–XX a. pr. Lietuvos valstybės politikos, kultūros, mokslo, visuomenės elitas ir jo aplinka“

Kelmės krašto muziejuje paroda veikia nuo 2015 m. kovo 11 d. Parodoje eksponuoti teminiai stendai, kuriuose panaudotos senosios fotografijos iš 25 Lietuvos muziejų, dalyvaujančių tarptautiniame senųjų nuotraukų, sukurtų pirmąjį fotografijos gyvavimo šimtmetį (1839–1939 m.) skaitmeninimo ir sklaidos projekte „Europeana Photography“.

Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centro galerijoje – J. B. Bułhako fotografijų kopijų paroda „Vilnius ir jo architektūrinės detalės“

LDM filialo LM ISC LIMIS parengta J. B. Bułhako fotografijų kopijų paroda „Vilnius ir jo architektūrinės detalės“ iš LDM rinkinių tęsia savo kelionę po Lietuvos kultūros ir švietimo įstaigas. Nuo 2015 m. kovo 9 d. iki gegužės 1 d. ji veikia Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centro galerijoje.

Šiuo metu muziejuje yra:

40542 / 100262 skaitmeniniai(-ių) objektai(-ų)

39066 / 209700 eksponatai(-ų)

Daugiau informacijos

(Žaliai pažymėti viešai
prieinami įrašai)